Закарпатським “золотошукачам” заборонили роботу

косівська3Сьогодні Закарпатський окружний адміністративний суд виніс ухвалу про зупинення дії рішення обласної ради від 4 листопада 2011 року «Про погодження клопотання ТзОВ «Мармарош».

 

З відповідним адміністративним позовом про визнання незаконним та скасування рішення облради звернулася до суду керівник ініціативної групи громади села Косівська Поляна Рахівського району, депутат сільради Василина Ветухова, повідомляє прес-служба Закарпатської облради.

Закарпатська обласна рада у свою чергу звернулася до Закарпатського окружного адміністративного суду про визнання адміністративного позову у повному обсязі, підтримавши громаду Косівської Поляни.  Зокрема в заяві йдеться, що своїм рішенням облрада погодила клопотання товариства з обмеженою  відповідальністю «Мармарош» щодо надання спеціального дозволу на  геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку  поліметалевих руд ділянки «Гавришук», за умови отримання погодження  землекористувачів, Рахівської міської ради, Косівсько-Полянської сільської  ради і Кобилецько-Полянської селищної ради. «Проте, за наявною інформацією, у тому числі з засобів масової інформації,  вказане ТОВ «Мармарош» здійснює діяльність з видобутку руд без погоджень  сільських рад, що було істотною умовою надання погодження обласною радою. Вважаємо, що у зв’язку з відсутністю у ТОВ «Мармарош» погоджень  вищевказаних органів місцевого самоврядування, товариство не має законних  підстав здійснювати будь-яку діяльність на відповідній території», – йдеться в заяві облради до суду.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.