Закарпатських ботів виводять на чисту воду

Закарпатських ботів виводять на чисту воду

За зверненням редактора газети “СНК” Лариси Ступак правоохоронні органи займаються  встановленням осіб, які ведуть фейкові сторінки-акаунти у мережі Фейсбук з котрих поширюються погрози та неправдива інформація на її адресу. До штаб-квартири соцмережі направлено запит про надання інформації технічного плану щодо з’ясування каналів під’єднання до мережі та переписок між собою цих ботів.

Цей фрагмент документу, стосується поки що однієї особи, яка систематично дозволяє собі в мережі більше, ніж дозволяє закон (цілий документ на жаль, публікувати поки що заборонено) 
Але, цей документ має стати попередженням всім занадто бойовим ботам, яки направо і наліво розкидуються погрозами, паплюженням та переслідуванням громадян та представників влади, правоохоронних органів в тому числі.. При бажанні, будь яка людина, якій погрожували в мережі може встановити справжнього автора бот-сторінки в мережі та притягнути ї до кримінальної відповідальності. Звертайтесь. Дам поради, як це правильно зробити.
Час задуматись, боти

ЄБатурини,Зотови,Колядки, Царі, і інші боягузливі боти-воїни “добра і світла”, готуйтесь до відповідальності, – зазначає Лариса Ступак.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *