Закарпатський воєнкомат просить ЗМІ не розповсюджувати неперевірену інформацію

військовіЗважаючі на трагічні обставини, які без сумніву мають місце на Сході нашої країни, закликаємо представників засобів масової інформації краю оприлюднювати виключно перевірені факти отримані з офіційних джерел, подавати достовірну, об’єктивну і перевірену інформацію.

Отримати оперативну та об’єктивну інформацію можна в
Управлінні преси та інформації MOУ:

e-mail: psmodu@gmail.com
Телефон/факс: (044) 253-03-19, (044) 253-20-73
(044) 280-30-18, (044) 280-31-05

Детальніше за посиланням http://www.mil.gov.ua/ministry/struktura-aparatu-ministerstva/upimou.html

Інформація щодо кількості загиблих та поранених військовослужбовців уточнюється, та при отриманні перевірених даних обов’язково буде надана для представників ЗМІ та громадськості. Станом на 18 червня підтверджується інформація про загибель трьох військовослужбовців: двоє з яких – мешканці міста Ужгород, один – мешканець села Сімерки, Перечинського району.

18 червня відбулась нарада голови Закарпатської ОДА Валерія Лунченко та голів РДА, яка розпочалася з хвилини мовчання за загиблими військовослужбовцями, які ціною власного життя виконали свій конституційний обов’язок захищаючі незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. В нараді взяв участь військовий комісар Закарпатського обласного віійськового комісаріату полковник Васильцюн І.П.

Командування Закарпатського ОВК висловлює глибоке співчуття рідним і близьким загиблих військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи незалежність нашої держави.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *