Закарпатський внук генерала Шилова покинув “виш” і пішов у армію (відео)

В обласному центрі триває призов до лав Збройних сил. Цього разу закарпатських юнаків відправляли в президентські та внутрішні війська. Серед  тих, чия мрія здійснилась призовник Віталій, батько та дід якого обрали професію  військового.

Служити у Збройних силах було,  є і буде священним обов’язком для кожного юнака. Такої ж  думки і генерал-лейтенант Віктор Шилов. Все своє життя він був  військовим, і ні разу не жалкував про свій вибір. Навпаки,  його син теж став  військовим, а зараз чоловік  проводжає на строкову службу онука.Стати військовим Віктор Єгорович мріяв ще  з дитинства. Народився в Хабаровську, звідки і пішов до війська. Його син, Валерій Шилов, служив у Мукачівській військовій частині,  підполковник. Стати військовим, як його батько, мріяв з першого класу.Зараз прийшла черга сина та онука Віталія, який з власної волі вступає до лав Збройних сил України. Провести його на службу прийшли як батько,  так і дід, який побажав усім призовникам з честю відслужити та оберігати свою Батьківщину. Сам Віталій буде служити в президентських військах.

Цей призов на строкову службу в Збройні сили – останній. Тому Віталій задоволений,  що буде служити. І хоч хлопець  навчається у ВНЗ стане він  військовим,  як батько та дід, чи ні,  поки не вирішив.

Джерело: m-studio.net.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.