Закарпатський сотник Майдану просить допомогти його побратимам

вовкуновичСотник Закарпатської сотні Майдану Василь Вовкунович звернувся до закарпатців з прохання допомогти його побратимам, які служать в збройних силах України:

“20 лютого 2014 року, коли Закарпатська сотня з КМДА перейшла на розквартирування до Українського Дому, вагомо потрудившись над його прибиранням після захоплення його беркутом, до нас долучилася сімейна пара. Це були Ігор та Тетяна. Тетяна- лікар, яка стала працювати волонтером у медичній частині, а Ігор- ніс службу в комендатурі Українського Дому як і інші бійці сотні.
Ігор запамʹятався хорошою військовою виправкою, хоча і був одягнутий в цивільне, і фірмовим мотоциклетним шоломом. Після чергового «полювання» на тітушок в парку біля фунікулера, здивував всіх тим, що відмовився фотографуватися з відкритим обличчям. Як виявилось пізніше в приватній бесіді, що він є діючим офіцером-зенітчиком Української Армії з Цюрюпінська Херсонськї області. Взявши відпустку, вони з дружиною приїхали на Майдан,оскільки не могли бути осторонь тих трагічних подій. Через тиждень ми розпрощались хорошими друзями, ніколи не думаючи, що скоро прийдеться зустрітися знову.
З моменту агресії Росії дивізіон пана Ігора знаходиться на передовій, а для дружини і сина він попросив прихистку в Закарпатті. Друзі-майданівці допомогли знайти житло в м.Мукачево.
  Для всіх небайдужих, хто хоче адресно допомогти сімʹям військовослужбовців зенітної військової частини, надаємо номер картки координатора цієї акції пані Тетяни
 4627081201648669 ПриватБанк Лукашевич Тетяна Сергіївна.
Нагадуємо, що в місті Берегові вже з 26 березня діє намет по збору коштів. Всі зібрані кошти будуть вручені пані Тетяні на мітингу-реквіємі  40 днів Небесної Сотні 30 березня о 16.00 год в місті Берегово. Запрошуємо всіх небайдужих”.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *