У приміщенні обласного військового комісаріату підозрілих предметів міліціонери не знайшли. Інформація, яка надійшла від невідомої особи на телефон установи, виявилася неправдивою.
Сьогодні о 15.45 по телефону «102» до Ужгородського міськвідділу міліціїнадійшло повідомлення від чергового обласного військового комісаріату про те, що через 15 хвилин в приміщенні будівлі вони залишаться без рук та ніг…
На місце події виїхали керівництво та слідчо-оперативна группа міськвідділуміліції. Приміщення установи було огороджено, виставлено охорону, а доступ стороннім до місця події було припинено.
Експерти НДЕКЦ при УМВС області, оглянувши адмінбудівлю та прилеглутериторію, жодний підозрілих предметів не виявили.
Дана подія зареєстрована в Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень провчинені кримінальні правопорушення та інші події Ужгородського міськвідділуміліції.
Діана ДОРОГІЙ,
Ужгородський МВ УМВС

