Громадянська позиція - Закарпатська область

Закарпатський облмуздрамтеатр покаже виставу «Чому плачуть верби?»

Закарпатський облмуздрамтеатр покаже виставу «Чому плачуть верби?»

11 листопада провідному актору Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені братів Шерегіїв Олександру Мавріцу виповниться 55 років. З цієї нагоди у неділю,12 листопада, о 18.00 муздрамтеатр покаже виставу «Чому плачуть верби?», де він грає роль Батька.

Олександр Мавріц народився у селищі Довге на Іршавщині. Закічив Ужгородське училище культури. Спочатку працював у ляльковому театрі. Вже десятки років він є одним із впізнаваних облич найбільшого театру області. Надзвичайно скромний, Олександр Мавріц дуже вимогливо ставиться до своєї роботи. Його ролі завжди запам’ятовуються, він уміє створити неповторний психологічний портрет героя.

Серед останніх робіт Олександра Мавріца – трагічна роль заробітчанина Гордубала у драмі «Білий нігер», роль сантехніка-маніяка у комедії «Задуши мене в обіймах». Актор демонструє великий потенціал своїх творчих можливостей – від комедії до трагедії. Нині Олександр Мавріц працює над виставою на малій сцені, де він зіграє складну роль солдата, що повертається з війни.

2017 рік був для закарпатського актора особливим. Вийшла на екрани стрічка «Червоний», де він зіграв одну з головних ролей – начальника сталінського концтабору Абрамова. Його дебют у великому кіно виявився вкрай успішним.

Закарпатський муздрамтеатр готує подання на присвоєння Олександру Мавріцу звання «Заслуженого артиста України».

Олександр Гаврош,
завліт Закарпатського обласного українського музично-драматичного театру імені братів Шерегіїв

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *