Закарпатський нардеп взяв участь у зустрічі із послами Европейського Союзу

Тягнибок 16 вересня 2013 року в Києві відбулася зустріч представників Всеукраїнського об’єднання “Свобода” з послами Европейського Союзу в Україні. Серед учасників заходу був і народний депутат України Валерій Черняков, уповноважений ВО «Свобода» в Закарпатській області. Свободівці обговорили цілі та діяльність націоналістичного об’єднання та тему “Свобода” за европейський вибір України”.

Як повідомив народний депутат України Валерій Черняков, дипломатичих представників країн-членів Европейського Союзу цікавили як загальна інформація про діяльність ВО “Свобода”, так і позиція фракції націоналістів в українському парламенті щодо підписання в листопаді 2013 року у Вільнюсі Угоди про асоціяцію України з Европейським Союзом.

фаріон

Після відкриття зустрічі голова Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, очільник парламентської фракції націоналістів Олег Тягнибок ознайомив дипломатів із історією та діяльністю ВО “Свобода” в контексті державної та міжнародної політики, проінформував про роботу свободівців як в українському парламенті, так і в Україні загалом як єдиної політичної сили, що ідеологічно захищає українську націю. Особливу увагу було приділено питанню позиції українських націоналістів щодо геополітичної стратегії розвитку української держави, адже ВО «Свобода» зацікавлене, щоби рішення про підписання Угоди між Україною та ЕС було позитивним.

Депутати-свободівці також ознайомили присутніх із засадами партійної програми, її економічною складовою, розповіли гостям про різноманітні аспекти діяльности націоналістів в українському парламенті, про причини, що спонукають свободівців відстоювати засади функціювання в державі української мови, про потребу збереження національних традицій і національної історичної пам’яти.

Свобода єс

Перед депутатами-свободівцями виступив посол Европейського Союзу в Україні Ян Томбінський. Дипломат зазначив, що Угода про асоціяцію дає можливість змінити українську політику таким чином, щоби дивитися не в минуле, а навпаки – в майбутнє. Нині минуле ділить Україну, а стратегія розвитку країни, спрямована на майбутнє, може допомогти українцям об´єднатися навколо спільної мети.

«В Україні складана політична ситуація. Попри здобуття незалежности, українці досі перебувають під значним впливом Росії, а зближення України з Европою – шлях, який допоможе позбутися цієї залежности. Відтак інструментом українців має стати міцний зовнішньополітичний вектор, який підтримає сучасне покоління». – Так підсумував результати зустрічі парламентарів-свободівців народний депутат України Валерій Черняков.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.