Закарпатський нардеп-угорець проти дискримінації

ГайдошУкраїнське законодавство в сфері дискримінації, міжнаціональних відносин та забезпечення прав та свобод національних меншин є недосконалим у порівняні із країнами Європейського Союзу і потребує внесення відповідних змін.

Про це повідомив народний депутат України Іштван Гайдош в ході круглого столу «Морально-етичні проблеми законодавчого забезпечення міжнаціональної толерантності».
Зокрема, парламентар наголосив, що одним із головних напрямків внутрішньої політики держави є врегулювання сфери міжнаціональних відносин, забезпечення прав та свобод національних меншин та створення для них  рівних умов та можливостей для участі у державотворчих процесах.
«Саме заборона дискримінації особи є головним у сучасній концепції прав людини та громадянина. В багатьох європейських державах давно прийняті відповідні закони. Однак наше законодавство у цій сфері є ще недосконалим і викликає нарікання», – сказав Іштван Гайдош.
Він вважає своєчасною розробку проекту постанови ВР про заборону  мови ворожнечі та висловів, що принижують людську гідність.
«Це буде кроком вперед та наблизить наше законодавство до європейських норм та стандартів»,  – сказав народний депутат.
Іштван Гайдош сподівається, що підписання угоди про асоціацію із Європейським Союзом сприятиме приведенню законодавства України в сфері дискримінації, міжнаціональних відносин та забезпечення прав та свобод національних меншин до європейських стандартів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.