Закарпатський нардеп Петьовка просить грошей у влади (ДОКУМЕНТ)

Минулорічні вибори до Верховної Ради запам’ятались  не стільки самим процесом, скільки передвиборчими технологіями, які використовували сторони. Проте, як виявилось, найбільш ефективною залишається технологія «подачок», яка дозволила за мінімумом докладених зусиль охопити майже весь регіон.

Закарпатці пам’ятають численні публікації в закарпатських ЗМІ про те, як на окремих виборчих дільницях Василь Петьовка купував голоси виборців горілкою та рибними консервами. УМВС в Закарпатській області навіть офіційно було підтверджено факт роздачі продуктових наборів від кандидатом по мажоритарному округу № 72.
Він використав також ще один цікавий вид агітації. Пора весіль на гірській Рахівщині, від якої балотувався «кузен», якраз співпала із передвиборчою гонкою і не скористатись цим мукачівські політтехнологи не могли. Нова побутова техніка, телевізори, продуктові набори від заможного кандидата відкривали йому двері в оселі найбільш активних місцевих мешканців та, зрештою, зробили депутатом.
Одним із ефективних методів виявилась і стратегія «захисника» знедолених. Представники новообраного депутата не оминали жодного публічного заходу, щедро обдаровуючи його учасників та обіцяючи, що Петьовка вирішить будь-які їх питання. У час фінансової кризи, економічної нестабільності така стратегія виявилась більш ніж ефективною у гірському, дотаційному районі.
Але, схоже, викидування грошей на вітер набридло «доброчинним» депутатам.
Нещодавно прозвучав і найпевніший сигнал про фінансову нестабільність закарпатського нардепа. До рук редакції  потрапили фотокопії десятків депутатських запитів Василя Петьовки, якими він у буквальному сенсі завалив органи державної влади. Суть цих запитів не вкладається у жодні рамки депутатської діяльності та здорового глузду. Адже, замість того, щоб сприяти вирішенню життєвих труднощів своїх виборців, нардеп вирішив просто «злити» їх на державні адміністрації – мовляв, ваші люди, ви і розбирайтесь.
Тож куди підуть гроші, «зекономлені» на депутатських матеріальних допомогах закарпатцям?  І що раніше скінчилось у мукачівських депутатів – гроші чи совість?

1 — копия2 — копия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.