Закарпатський нардеп каже, що військові нажилися на бронежилетах

пацканВ Міністерстві оборони України вартість закуплених бронежилетів завищували на 100%.

Про це в середу, 18 червня, заявив глава Комітету Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Валерій Пацкан, пише на своїй сторінці Facebook Дмитро Тимчук.

«Ми з іншими народними депутатами закупили велику партію бронежилетів по 2900 грн. А виходить так, що наші військові закуповували їх по 4500, ті ж бронежилети», – процитував Пацкана Тимчук і додав: «коментуючи ситуацію, в Міноборони пояснили, що закупівля бронежилетів проводилася за ціною порядку 4150 грн».

При цьому мова йшла про сертифіковану продукцію з потрібним класом захисту. Як переконують в Міноборони, сертифікат якості додатково надавався після проведеного «експертного відстрілу» даних бронежилетів фахівцями Міноборони.

У свою чергу, за словами представників міністерства, народний депутат Пацкан оперував ціною на несертифіковану продукцію, нібито вироблену компанією, яка не спеціалізується на випуску бронежилетів. Зазначені бронежилети, кажуть у військовому відомстві, показали вкрай незадовільні результати під час тестового відстрілу.

«У кожному разі, ми переконані, що дана ситуація вимагає термінового і ретельного розслідування з боку правоохоронних органів. У подібних історіях точку треба ставити відразу – враховуючи, що йдеться про життя наших хлопців у зоні АТО», – підсумував Тимчук.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Закарпатський нардеп каже, що військові нажилися на бронежилетах”

  1. Пане пацкан, бронежилет класу 5+ Коштує 1500 доларів, а ви купили нашим содатам дешеву хуйню 3 класу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *