Закарпатський нардеп Балога замовив на “1+1” «викривальний сюжет» про «контрабандиста» Москаля

Закарпатський нардеп  Балога замовив на “1+1” «викривальний сюжет» про «контрабандиста» Москаля

балогаПро це днями стало відомо нашим журналістам. Мова йде про так званий викривальний матеріал на тему контрабанди на Закарпатті.

Так, за подачею Віктора Балоги, журналісти за гонорар у 10 тисяч доларів мають притягнути за вуха голову Закарпатської ОДА Генадія Москаля як основного винуватця і «кришувальника» контрабанди. Також у поле зору журналіста цього телеканалу мають упасти окремі депутати облради від «Солідарності», котрі, за сценарієм програми, мають бути контрабандистами.

 Насправді ж місцеві журналісти, котрі цікавляться політикою та питаннями контрабанди, чудово знають, що чи не єдиним контрабандистом у краї є якраз родина Балоги. Зокрема, молодший брат Віктора Павло Балога та його «права рука» — родич його двоюрідного брата-нардепа Василя Петьовки на прізвище Роланд.

Ці панове, через неповнолітніх та молодих земляків перевозять сигарети, в основному, через українсько-румунський кордон. Мова йде про перенесення ночами десятків тисяч пачок сигарет у великих коробках. І просто через ліси на Рахівщині та Тячівщині, і через річку Тису на Виноградівщині…

Очевидно, Віктор Балога, зазнавши поразки у обласній раді (ЄЦ не отримав свого голову ради та очевидно не отримає жодного заступника та керівнитків підрозділів у ОДА), змінив стратегію. Зараз нардеп та вже, мабуть, екс-господар Закарпаття, буде домагатися свого через «чорнуху» за допомогою продажних ЗМІ та журналістів всеукраїнського рівня.

Інформує “Трибуну” “Вільне Закарпаття”.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *