Закарпатський нардеп Балога не знає Конституції України (ВІДЕО)

Закарпатський нардеп Балога не знає Конституції України (ВІДЕО)

балогаІнтелектуальний рівень українських народних депутатів надзвичайно невисокий, про це інформує програма “Гроші”.

Нардепи не знають Конституції України і дати її прийняття, при запитанні розбігаються мов таргани.

Закарпатський нардеп Віктор Балога також не зміг відповісти на поставлене йому запитання і швиденько чкурнув подалі від журналістів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

3 відповіді до “Закарпатський нардеп Балога не знає Конституції України (ВІДЕО)”

  1. Сором, ганьба! Викручувався як лис хитрий, що мовляв його знайшли і щось запитали. А запитали елементарні речі, які соромно не знати народним депутатам. Але учні 9 класів, розумніші за деяких народних обранців. Зокрема Балога, вкотре показав свою тупість, безграмотність та наблатиканість. Уже час цей клан братків люструвати і відповісти перед народом за все, що накоїли з краєм із його жителями за всі роки царювання. Невігласи одні.

  2. 90% ДЕПУТАТІВ ВСІХ РІВНІВ , ПОЧИНАЮЧИ ВІД МІСЦЕВИХ, І ЗАКІНЧУЮЧИ ДО ВЕРХОВНОЇ ЗРАДИ, ТУПІ ДО БЕЗТЯМИ. ВСІ ВОНИ В МИНУЛОМУ, І ТЕПЕР РЕКЕТИРИ, ЗЛОДІЇ, НЕ МАЮТЬ НАВІТЬ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ, ЯКУ ЗАКІНЧИЛИ НА ДОВІДКУ. ВСІ ВОНИ ПОНАКУПЛЯЛИ ВИЩУ ОСВІТУ. ТОМУ ТРЕБА ПРИЙНЯТИ ЗАКОН, КОЛИ ГРОМАДЯНИН БАЛОТУЄТЬСЯ У ЯКУСЬ РАДУ, ЩОБ ЗДАВ ІСПИТ, АБО ТЕСТ!!!

  3. Я в шоці!!! НЕГАЙНО треба зробити переатестацію ВСІХ Вузів, І їх викладачів, які випускають юристів, і 70% Вузам закрити юрфаки!!! Все тепер купується, як диплом про ВУЗ, так і захист кандидатських, і докторських наук!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *