Закарпатський люстратор виявився міліціонером-хуліганом

На Закарпатті активно тривають процеси люстрації чиновницьких та правоохоронних структур. Одним з активних втілювачів в життя нових віянь в органах міліції став Роман Богуславський, який нещадно критикує керівників закарпатської міліції, намагаючись таким чином здобути авторитет у членів люстраційного комітету.

Виявилося, що він є колишнім працівником органів внутрішніх справ і  не зважаючи на свою молодість (1986 р.н.) вже встиг стати героєм антимєнтовських публікацій.

Зокрема, газета “Новинка” 24 січня 2009 р. (Роману тоді ще не було і 23 років) у статті “Міліція з народом 1:1” описала “подвиги” оперуповноваженого відділу БТЛ Романа Богуславського. Зокрема, його звинуватили в побитті охоронця розважального закладу “Магніт” Василя Митро.

За цим фактом було проведено службове розслідування в ході якого було встановлено, що Богуславський Р.Я. за короткий термін в ОВС зарекомендував себе з негативної сторони, неодноразово притягувався до дисциплінарної відповідальності за негідну поведінку, порушення службової дисципліни, прогули. Допущеними проступками Роман Богуславський підриває авторитет міліції та ганьбить звання офіцера. Матеріали розслідування були  передані в прокуратуру.

В подальшому закарпатського “люстратора” було звільнено з міліції. Чи мають такі особи право давати оцінку працівникам органів внутрішніх справ? Ясно, що не мають. Тому люстраційному комітету треба прискіпливіше придивлятися до людей, що видають себе за правдолюбів.

стаття

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *