Закарпатський капелан став героєм одноіменного фільму (ВІДЕО)

ісаєвичНавіть якщо на війні немає місця для любові, є люди, які за своїм покликанням підтримують часом зневірених, розчарованих і виснажених військових. На передовій є місце священикам, які допомагають, ризикуючи власним життям. І у кожного з них – своя історія шляху до Бога. І на війну теж.

Документальний фільм “Капелани” вийде в ефірі UΛ:Перший 7 листопада, о 19:40, а також 21 листопада об 11:30.

Стрічка поєднала історії чотирьох капеланів – отців Любомира Яворського, Андрія Зелінського, Ігоря Федоришина та Івана Ісаєвича. Їхнє минуле захоплює не менше, ніж нинішня місія. А в картині на глядачів чекає також історія подорожі до примирення.

Майже всі капелани-герої фільму мають попередній військовий досвід, і це допомагає їм рятуватися самим і рятувати життя солдат, зберігаючи їхню довіру. Наприклад, отець Іван Ісаєвич служив у розвідці, отець Ігор Федоришин взагалі був у Афганістані, до того ж ще у KFOR (*Kosovo Force – миротворчі сили НАТО, відповідальні за забезпечення стабільності у Косово – ред.). А потім повернувся як капелан. Досить цікаво, що вони мають потрібні на війні навички, і солдати їм довіряють. А довіра – це важливо. І отець Андрій Зелінський, до речі, тривалий час був із військовими.

До слова, священик із Закарпаття Іван Ісаєвич в зоні АТО декілька разів отримував поранення, але це його не зупиняло. Після декількох тижнів лікування у рідному Закарпатті він одразу повертався на Схід.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *