Закарпатський “губернатор” каже, що чеський президент зловживає алкоголем

Закарпатський “губернатор” каже, що чеський президент зловживає алкоголем

губальНа вчорашній прес – конференції , яка пройшла в Ужгороді губернатор Закарпаття Василь Губаль вигороджуючи свого підопічного т.в.о. голови Перечинської РДА Івана Бібена,якого невдавано ДАІ впіймало п’яним за кермом заявив: «Іван Бібен написав заяву в прокуратуру, в якій оскаржує дії міліціонерів, котрі стверджують, що затримали його нетверезого за кермом, і піде доводити це в суд».

На зустрічне запитання журналістів, чи відсторонений Бібен від роботи, Губаль запитав: «А за що я його маю відсторонювати?». А також додав: «Він був затриманий у позаробочий час, може десь був на дні народження, я ж не можу за нього відповідати. Я всім даю можливість виправитися. Після того випадку Бібен кожен день о пів на шосту дзвонить, як справи на Перечинщині».бібен

На репліку журналістів щодо того, що ми декларуємо рух у Європу, а там у подібному випадку чиновник сам би звільнився і дуже швидко, Василь Губаль заявив:

– «А президент Чехії? Так він же кожен день п’яний!».

Що хоче доказати у суді т.о.в. голови Перечинської РДА достовірно невідомо факт його затримання був віднятий на відеокамеру де чітко видно,що за кермом саме він і тверезим його назвати не можливо.

Все ж цікавим є порівняння губернатора Закарпаття Василя Губаля Івана Бібена з Президентом Чехії Мілошом Земаном,якого до речі п’яним за кермом не ловили.

Також буде цікавою реакція на таку заяву самого Мілоша Земана…… тут “попахує” міжнародним скандалом.

Новини Закарпаття

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “Закарпатський “губернатор” каже, що чеський президент зловживає алкоголем”

  1. От молодець Губаль! Класно викрутив ситуацію! Беріть приклад з Бібена! Виявляється в неробочий час п’яний за кермом автоматично стає тверезим. Тепер усі чинуші можуть вільно їздити п’яними за кермом. Тим паче, що ми з вами рухаємося у Європу, а там усі, навіть президенти, за кермом їздять п’яними!!! За словами такої “великої” людини як Губаль ……Мілош Земан у порівнянні з кристально чистим Бібеном просто алкаш!!! Губаль це точно знає. Він із Земаном кожен день бачиться. А може йому Гаваші кожен день доповідає про стан Чеського президента?! Тільки одне забув сказати, що нетверезий стан для Бібена є природним ще з сердини девяностих!!! Він тверезим ніколи не буває! Він ранком просипається іще п’яним!!! Цікаво лишень одне………для чого нам іти туди, де керують країнами одні алкаші. Можливо ми не того президента обрали? Чи може Порошенко просто в тихаря теж бухає, беручи приклад з Чеського ? Якщо це так , тоді все ОК. А якщо ні, то Порошенку варто подумати над тим, які кадри призначає в Закарпатті. І це стосується не лишень Бібена, але й Губаля та всіх Т.В.О. щоб потім не довелося червоніти , особливо при зустрічі з президентом Чехії!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. пак Президент Чехії майже дуже любить їх грушовку з пивом. Та не біда, завто він і президент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *