В Ужгороді зібрали підписи за розпуск місцевої влади

В Ужгороді зібрали підписи за розпуск місцевої влади

17 грудня 2014 року завершився збір підписів під зверненням до депутатів Верховної Ради України з проханням про проведення дострокових місцевих виборів та виборів голови міста. За два тижні зібрано понад 1300 підписів.
дістало8
Ужгородська міська організація Всеукраїнського Об’єднання “Свобода” на прохання жителів Ужгорода ініціювала звернення до народних обранців. Під час акції на вулицях міста активісти зібрали близько 1300 підписів ужгородців. Мешканці міста вимагають від парламенту проведення по всій Україні, зокрема в Ужгороді, дострокових місцевих виборів не пізніше березня 2015 року.

“В Ужгороді до влади повернулися ставленики Партії регіонів. Здійснюється нещадне розкрадання землі та іншого майна міста. Ужгородців обурює цинічне знущання над правами громади та принципами місцевого самоврядування. Постійна боротьба між депутатськими групами за вплив на розподіл ресурсів, нехтування інтересами мешканців міста, систематичне порушення особистого голосування. Усе згадане є підставою вважати Ужгородську міську раду нелегітимною. У зв’язку з невиконанням перезавантаження влади на місцях здійснюється рішуча контрреволюція “регіоналів”. П’ята колона продовжує узурпацію влади на рівні місцевого самоврядування. Вважаємо це зрадою ідеалів Майдану!” – йдеться в зверненні.

Про це повідомили в прес-службі Закарпатської обласної організації ВО “Свобода”

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *