Закарпатський хабарник виявився з політичним “дахом”

Закарпатський хабарник виявився з політичним “дахом”

хабарВчора голову Веряцької сільської ради Виноградівського району Старосту Петра Івановича впіймали на хабарі. Це повідомили в міліції.

Згодом сайти, наближені до мукачівського клану, повідомили, що на місце події – до Веряцької сільської ради, виїхав голова Виноградівської районної ради Олег Любімов та адвокат Нечаєв, який є юридичним консультантом сільського голови. З місця події “ЄЦовець” Олег Любімов повідомив наступне:

– Це типове політичне замовлення. Петро Іванович є членом партії Єдиний Центр. Він ініціював фінансову перевірку у сільській раді, в результаті якої бухгалтер сільради потрапила під кримінальне розслідування. Зараз проходить суд, який повинен визначити ступінь її вини. Бухгалтер сільради, яка працювала при попередньому сільському голові, є двоюрідною сестрою Юрія Довбака, одного із лідерів місцевих “регіоналів”. Юрій Довбак підтримує сестру, в результаті справа триває вже кілька років.

– Чи відомо вам, як саме відбувалося затримання?

– Справу по Петру Івановичу, як виявилося, відкрили ще 15 жовтня минулого року. Мешканець с. Зняцева Мукачівського району, такий собі Хоупей 1988 року народження став вести переговори із сільським головою про оренду сільського клубу. Схема стандартна, яка спрацювала і у справі Пушкінівського сільського голови, тільки там „орендар” був із Берегівського району. І в тому і в цьому випадку сума хабару – 4000 грн. Про замовний характер вказує і те, що слідчий з Ужгорода вже чекав „хабарника” у райвідділі. Сама передача грошей відбулася поблизу села Теково на заправці „Маркет”. Працівники заправки нам підтвердили, що міліціонери там крутилися ще з обіду. Але основні дії відбулися у сільській раді, де після затримання голови у секретаря сільради без всяких ордерів вимагали видати документи сільської ради. Був вчинений обшук і ми нічого не змогли зробити, окрім, як зафільмувати дії міліціонерів під керівництвом Клопотаря, працівника Виноградівського БЕЗ. Адвокат  зазначив свою особливу думку у протоколі.

– Де зараз сільський голова?

– Його затримали, він знаходиться в ізоляторі. Хвилююся за Петра Івановича, бо він вже переніс два мікроінфаркта та інсульт. Це наслідки боротьби із місцевими представниками режиму Януковича, – повідомляє Володимир Мочарник, Чорна Гора

Ось так в Україні й з’являються “політичні в’язні” – для них, мабуть, закони інші і хабарництво звична річ. Дивно, що мукачівський клан на захист свого прибічника надістав лише весільного музику Любімова з юристом . Жоден із членів сімейства Балог особисто вирішив не плямувати свою репутацію. І навіть великий письменник на своїй сторінці у Фейсбукові нічого не написав. Мабуть, вирішили “попрацювати” із суддями…
Інформує karpatnews.in.ua

 


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

2 Comments

  1. Звичайне мурло, яке без грошей никому і нічого незробить. А після того, як взяли на гарячому, так сразу стало політичним в”язнем!!! Ні!!! За свої дії треба відповідати! А слідчий та міліціонери на заправці, це логічно. Бо є попередня інформація про вимагання хабаря, яка доречі зафіксована на аудіоносіях.

  2. Та хіба це хабарник, на цього дядька просто сказали – фас, скажіть хто вірить в те, що в нас міліції бореться з хабарниками.
    А хтось може сказати звідки в наших чиновників статки, які коштують інколи мільйони.
    Гроші унас беруть – всі, дайте повод і вас обберуть як липку, а наша “чесна міліція”, якщо треба, посадить Вас за вбивство президента Кенеді.
    А цей нещасний – це жертва, який опинився між молотом і наковальньов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.