Закарпатський Єврокар запустив нову ŠKODA Octavia (фото)

19 вересня на заводі розпочато виробництво нової моделі SKODA Octavia у кузові Combi. Офіційну церемонію запуску виробництва відвідали Член наглядової ради ПрАТ «Єврокар» Олексій Ягичев, Генеральний директор ПрАТ «Єврокар» Ігор Царенко та представники ŠKODA AUTO.

єврокар3

Саме Octavia стала першою моделлю, яку випустив завод «Єврокар» у Соломоново. З моменту початку серійного виробництва в березні 2002 року до початку червня поточного року український завод виготовив 83,3 тисячі моделей цього сімейства. Всього ж українську прописку отримали більше 92 тисяч Octavia. За підсумками минулого року з результатом 7893 автомобіля (це 32,4% у своєму класі і +21,13% по відношенню до 2011 року) Octavia другого покоління стала абсолютним лідером продажів в Україні.

ŠKODA Octavia третього покоління встановлює нові стандарти у своєму класі. Нова модель отримала характеристики авто престижного класу. Це автоматичний круїз-контроль, світлодіодні фари тощо. Вона розрахована на більш молодого споживача, тому і представлена в нових кольорах. Зокрема, вперше машину випущено в кольорі «коричневий топаз».

Реалізація нового авто почнеться вже протягом місця, або ж на початку жовтня. Деяка затримка продажу пов’язана з введенням утилізаційного збору в країні та деякими неув’язками через це нововведення.

Ціна нової моделі – від 173 до 185 тисяч гривень.

Заступник голови ОДА Михайло Попович також відвідав презентацію нового авто. Він зазначив, що тішиться роботою заводу, адже той, незважаючи на кризу, не припиняє працювати, тим самим забезпечує робочими місцями чимало закарпатців. Щодо «Combi» заступник Ледиди каже, що був би не проти придбати і собі таку.
єврокар2 єврокар

mukachevo.net


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.