Категорії Новини

Закарпатський ЄЦ впав у істерику

береговоНапередодні виборів Берегівського міського голови несподівано здали нерви у представників політичної сили Єдиний Центр. 

У підконтрольних Віктору Балозі ЗМІ було опубліковано інформацію про те, що кандидат від “Свободи” Василь Вовкунович працює на кандидата від Демократичної партії угорців України, а заодно і Партію Регіонів.

Більшої ахінеї представники ЄЦу придумати не змогли б. Озвучення цього параноїдального меседжа команда Балоги доручила напівадекватному експерту, кандидату політичних наук Павлу Білаку, ось що заявив цей псевдонауковець:

– «Схема провокації проста. Кандидата від угорської партії частково підтримують  угорці, а частково прихильники Партії регіонів.  Натомість Ольга Бізіля має підтримку в основному від української громади і від прихильників опозиції. Тому для штабу «регіонального» кандидата зручно було поширити чорний піар про Ольгу Бізілю, який націлений якраз на її прихильників, які мають патріотичні переконання. І поширити від імені партії, яка є опозиційною.  Тим більше, що у випадку Берегова кандидат, на якого спрацювала «Свобода», є не лише регіоналом, а ще і представником «угорської партії», з якою свободівці завжди конфліктували». Тому я не здивуюсь, якщо київське керівництво може прийняти кадрові рішення відносно закарпатської «Свободи», адже співпраця з регіоналами сильно б’є по іміджу партії.

Як відомо  Ольга Бізіля звинувачується “Свободою” у антиукраїнській діяльності, в голосуванні за угорську регіональну мову, в тому, що вона  підтримала голосування по засудженню відзначення Карпатської України!

А що хотів Єдиний Центр? Щоб “Свобода” підтримала людину, яка плює на все українське і з холуйським поглядом у очах голосує, як скажуть угорські господарі.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *