Letyshops

Закарпатський чиновник назвав голову Держземагентства тупаком

анталНачальник Головного управління Держемагентства у Закарпатській області Олександр Антал на своїй сторінці у мережі Фейсбук дав жорстку оцінку своєму столичному керівнику (орфографія і стилістика автора):

– Для Міністра Швайка! Для тупака неадекватного Рудика!
Також, вважаю за необхідне, для уникнення будь яких негативних наслідків в суспільстві, вищестоящим керівникам центральних органів виконавчої влади враховувати думку громадськості, при призначенні керівників органів земельних ресурсів і не тільки, про що також обговорювалося на сесії Закарпатської Обласної ради та було прийнято відповідне рішення; – що будь які призначення керівників центральних органів влади в регіонах без погодження керівництва краю, а також громадскості є неприпустимі;- тобто брати до уваги відповідні подання влади та рішення депутатів ЗОР, а також позицію громадської організації «Громадська рада Закарпаття із земельних відносин при органах земельних ресурсів».

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

3 відповіді до “Закарпатський чиновник назвав голову Держземагентства тупаком”

  1. Це людина заявляє яка запровадила за приватизацію земельної дялянки під ОСГ з простих людей від 2000грн. до 10000грн. у вигялді подачки, інакше незатверджують докуметацію!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *