Закарпатський бізнес “Батьківщини” зазнав краху

радаВчора на сесії Закарпатської обласної ради “регіонали” відмовилися прийняти пакетом рішення стосовно використання надр краю. У рішенні, яке пропонував голова обласної ради Іван Балога, була пропозиція надати такі дозволи 18 організаціям. Каменем «спотикання» стало підприємство лідера закарпатської “Батьківщини” Олександра Каменяша ТОВ «Алекс».
Компанія «Алекс» представлена трьома торговими марками: «Поляна Купель-5», «Поляна Квасова-8», «Лужанська-3». Бізнес наддохідний: качаєш цілющу мінеральну воду із українських надр, розливаєш її у пляшки і продаєш з шаленою накруткою.
Згідно нашої інформації, компанія вже одноосібно не належить Олександру Каменяшу. Як стверджують проінформовані джерела, частину компанії у нього відібрав мукачівський «кланчик».
Тому стає зрозумілим лобіювання голови обласної ради саме питання надання дозволу цій компанії. Фактично компанію відібрали за підтримку Каменяша на минулих виборах до Верховної Ради України, на яких він з тріском програв.
Іван Балога сесії так і не закрив, ймовірно він плекає надію, що «проб’є» це питання на наступному пленарному засіданні.
Сесія 12 вересня у черговий раз показала, що мукачівський «кланчик» заради своїх фінансових інтересів готовий на будь-які рішення.
За останній час підконтрольний мукачівцям «ЄЦ» втрачає все більше депутатських «штиків», що вказує на повну втрату ними контролю над Закарпатською обласною радою.

Новини Закарпаття


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.