Doc.ua запис до лікаря

Закарпатський активіст назвав ужгородського в.о. мера “сикуном”

данацкоТаке висловлювання вжив по відношенню до в.о. мера Ужгорода Віктора Щадея громадський діяч Іван Данацко (орфографія і стилістика автора):

-29 серпня буде рівно 100 днів, як ми продовжуємо акцію на площі Народній в місті Ужгороді. Як видно одні МИ відстоюємо інтереси за які вмерли жертви “Небесної сотні”, а також кожного дня померають жертви АТО. Жодних змін на краще з часу приходу “РЕВОЛЮЦІОНЕРНОЇ” влади не бачимо, жодних змін, а всі хотіли ЛЮСТРАЦІЇ, ПОКРАЩЕННЯ і так далі, а отримали ВТРАЧЕНИЙ КРИМ, ЛУГАНСЬК, ДОНЕЦЬК, горе батьків та дітей, підвищення тарифів і багато іншого. 
29 серпня пропоную підтримати НАС з акцією, ЯКЩО НЕ ВМІЄТЕ КЕРУВАТИ – ДАЙТЕ МОЖЛИВІСТЬ, ЦЕ ЗРОБИТИ ІНШИМ. Особисто мене, це все нервує, коли одні і ті самі особи, нічого не роблять, а тільки розказують, що їм хтось заважає, або, як зараз – В КРАЇНІ АТО. Вирішити проблему з АТО, той хто пройшов у першому турі – обіцяв за тиждень. Не вийшло – на смітник історії.
В п’ятницю буде ще одна подія, “остання сесія” революціонного В.О., людини, яка, як ІУДА зрадив Ісуса Христа, свого вчителя, ЗРАДИВ жертви “Небесної сотні”. Відгородившись від народу охоронцями, одівши “памперси” так-як в нього після циганської революції моченедержання, він зараз носиться по гуртожиткам з метою організувати мітинг в свою підтримку. Кому потрібен В.О. “сикун”, який в той самий потрібний час з 18 по 20 лютого ВТІК з Майдану, як і багато інших його поплічників, а зараз тримається за владу всіма правдами і не правдами. 
Ми ті хто не втікає від проблем і не носять “памперси” прийдемо на сесію і скажемо тобі в очі – ХТО ТИ І ДЕ ТВОЄ МІСТО. Але в “дійстві” переобрання участі брати не будемо, так як знаємо одне, там мало залишилось людей, які заслуговують на повагу, але ДАЛІ БУДЕ!
Слава Україні!

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Закарпатський активіст назвав ужгородського в.о. мера “сикуном””

  1. ТРЕБА ЩОБ ТІ, ЯКІ ВОЮЮТЬ НА СХОДІ ПРИЙШЛИ І РЕАЛЬНО НАВЕЛИ ПОРЯДОК, БО ЦЯ БАНДА ЛИШЕ РОЗУМІЄ МОВУ СИЛИ!!! В РАДАХ СИДЯТЬ БАНДЮГИ- БРАТКИ ТУПІ ДО БЕЗМЕЖНОСТІ, ЯКІ НАВІТЬ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ НЕ МАЮТЬ. ВСЕ ЦЕ СМІТТЯ ТРЕБА НЕГАЙНО ВИМІТАТИ !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *