Хостел ALINA від 110 гривень за місце.

Закарпатський активіст назвав ужгородського в.о. мера “сикуном”

данацкоТаке висловлювання вжив по відношенню до в.о. мера Ужгорода Віктора Щадея громадський діяч Іван Данацко (орфографія і стилістика автора):

-29 серпня буде рівно 100 днів, як ми продовжуємо акцію на площі Народній в місті Ужгороді. Як видно одні МИ відстоюємо інтереси за які вмерли жертви “Небесної сотні”, а також кожного дня померають жертви АТО. Жодних змін на краще з часу приходу “РЕВОЛЮЦІОНЕРНОЇ” влади не бачимо, жодних змін, а всі хотіли ЛЮСТРАЦІЇ, ПОКРАЩЕННЯ і так далі, а отримали ВТРАЧЕНИЙ КРИМ, ЛУГАНСЬК, ДОНЕЦЬК, горе батьків та дітей, підвищення тарифів і багато іншого. 
29 серпня пропоную підтримати НАС з акцією, ЯКЩО НЕ ВМІЄТЕ КЕРУВАТИ – ДАЙТЕ МОЖЛИВІСТЬ, ЦЕ ЗРОБИТИ ІНШИМ. Особисто мене, це все нервує, коли одні і ті самі особи, нічого не роблять, а тільки розказують, що їм хтось заважає, або, як зараз – В КРАЇНІ АТО. Вирішити проблему з АТО, той хто пройшов у першому турі – обіцяв за тиждень. Не вийшло – на смітник історії.
В п’ятницю буде ще одна подія, “остання сесія” революціонного В.О., людини, яка, як ІУДА зрадив Ісуса Христа, свого вчителя, ЗРАДИВ жертви “Небесної сотні”. Відгородившись від народу охоронцями, одівши “памперси” так-як в нього після циганської революції моченедержання, він зараз носиться по гуртожиткам з метою організувати мітинг в свою підтримку. Кому потрібен В.О. “сикун”, який в той самий потрібний час з 18 по 20 лютого ВТІК з Майдану, як і багато інших його поплічників, а зараз тримається за владу всіма правдами і не правдами. 
Ми ті хто не втікає від проблем і не носять “памперси” прийдемо на сесію і скажемо тобі в очі – ХТО ТИ І ДЕ ТВОЄ МІСТО. Але в “дійстві” переобрання участі брати не будемо, так як знаємо одне, там мало залишилось людей, які заслуговують на повагу, але ДАЛІ БУДЕ!
Слава Україні!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Comments:

Одна відповідь до “Закарпатський активіст назвав ужгородського в.о. мера “сикуном””

  1. ТРЕБА ЩОБ ТІ, ЯКІ ВОЮЮТЬ НА СХОДІ ПРИЙШЛИ І РЕАЛЬНО НАВЕЛИ ПОРЯДОК, БО ЦЯ БАНДА ЛИШЕ РОЗУМІЄ МОВУ СИЛИ!!! В РАДАХ СИДЯТЬ БАНДЮГИ- БРАТКИ ТУПІ ДО БЕЗМЕЖНОСТІ, ЯКІ НАВІТЬ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ НЕ МАЮТЬ. ВСЕ ЦЕ СМІТТЯ ТРЕБА НЕГАЙНО ВИМІТАТИ !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *