Закарпатський суддя вимагає роздати зброю всім бажаючим захищати Україну

Суддя Закарпатського окружного адміністративного суду закликав роздати зброю всім бажаючим захищати Україну, а не тільки представникам територіальної оборони.

Зброю слід роздавати не тільки в Києві, а і далі!

Окрім цього, є люди, які працюють на підприємствах критичної інфраструктури, в держорганах, які не можуть лишити роботу і піти в територіальну оборону, але можуть із зброєю патрулювати вночі, прочісувати ліси та обстежувати підвали… Я, зокрема.

Слава Україні!

***

Жителям столиці вже роздано 18 тисяч автоматів, щоб вони могли стати на захист міста від російських окупантів. Також Україна чекає найближчим часом на озброєння від західних партнерів. Про це повідомив міністр оборони Олексій Резніков.

***

Зброю видають представникам добровольчих формувань територіальної громади. Це люди, які самоорганізувалися, які мають чітку організаційну структуру, підпорядковуються командуванню Сил тероборони.

Добровольцям, які готові воювати проти окупанта, видають вогнепальну зброю без тяганини – для цього треба лише надати паспорт, дані з якого вносяться до бази даних, і людина отримує автомат, який закріплюється за цим добровольцем.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.