Закарпатський політикум не має жодних принципів і моралі, – Василь Іванчо

Депутат Закарпатської облради Василь Іванчо привідкрив завісу кулуарних домовленостей щодо боротьби за посаду голови обласної ради. Про те, як закарпатська “Батьківщина” злила свого керманича Олександра Кеменяша та про співпрацю “Слуги народу” з “Європейською солідарністю” Василь Іванчо пише на своїй сторінці у мережі Фейсбук:
Вирішив поділитися враженнями та думками від вчорашньої сесії Закарпатської обласної ради.
Навмисно це не робив учора, щоб не написати чогось зайвого….
Отже, вчора була утворена коаліція в обласній раді з 4 фракцій: Рідне Закарпаття, Слуга народу, Батьківщини та Європейської солідарності. Саме ці політични сили і розділили між собою керівні посади: Голова – Олексій Петров, перший заступник – Андрій Шекета, заступник голови – Денис Ман.
З цього приводу маю наступні судження:
1. Депутати від Європейської солідарності (список депутатів цієї політичної сили є у відкритому доступі) підтримали кандидатуру на голову обласної ради представника свого головного політичного опонента – Слуги народу!!! Один з керівників партії виправдовував цей вчинок тим, що вони не хотіли підтримувати представника проросійської партії Опозиційна платформа – За життя. Це виправдання виглядає смішно і орієнтовано на недалекий електорат, оскільки, голосуючи, депутати мали можливість не підтримати жодного кандидата!!!
Вважаю, що прихильники цієї
політичної сили мають добре
запам‘ятати цей момент і дати їм
належну оцінку в майбутньому!
2. Інший безпрецедентний вчинок вчинила Батьківщина! Маючи підписи про підтримку їхнього кандидата на голову обласної ради від 4-ох політичних сил (всього 27 депутатів) і маючи чисельність власної фракції з 8 депутатів (які до цього також підписувались про підтримку), тобто, всього 35 депутатів (при необхідній мінімальній кількості 33 депутати), вони не змогли врегулювати власні чвари і бажання у середині партії і відмовились від підтримки керівника власного осередку партії у Закарпатській області на цю посаду! Натомість, підтримали на голову ради кандидатуру від Слуг народу. Коментувати тут, як кажуть, немає що….!!!
Підсумовуючи описане, і знаючи, що відбувалось у політичних колах області в останні місяці, напрошується висновок: у переважної більшості закарпатського політикуму не має жодних принципів і моралі!!!
Багато хто, після мого посту, буде поливати брудом і писати, що програвати треба вміти…
Можу відповісти, що вчора при голосуванні за кандидатуру від Слуг народа – Олексія Петрова, прогнозуючи результат цього голосування, все відбувалось у цівілізований спосіб, хоч дехто і переживав з цього приводу…
Окрему увагу заслуговує провладна партія Слуга народу. Здавалось, після виборів, коли на 2-ох з Рідним Закарпаттям, вони отримали 23 мандати, все програно. Але ні, вони зробили так, що їх політичні опоненти Європейська солідарність їх підтримали, а Батьківщина відмовилась від обрання головою ради свого кандидата і також підтримала їх. А якби, ще дозволили депутатам провести голосування по обранню керівництва ради дійсно таємно, то не було би їм «ціни»…

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *