Закарпатський офіцер запропонував модель Міністерства у справах ветеранів війни

Закарпатський офіцер запропонував модель Міністерства у справах ветеранів війни

Колишній перший заступник військового комісара Закарпатської області, а зараз слухач “генеральського” факультету Національного університету оборони підполковник Микола Журавльов долучився до організаційних заходів по створенню  Міністерства у справах ветеранів, яке  має бути створено до 1 січня 2019 року.

На Форумі ветеранських організацій розгорілася гаряча дискусія! Від влади на заході були присутні тільки два представника – Третьяков Олександр , голова Комітету Верховної Ради по справам ветеранів АТО та Шевченко Василь, радник віце-прем’єра Павла Розенка.

Микола Журавльов запропонував своє бачення моделі майбутнього Міністества у справах ветеранів війни: створення його на базі існуючої Державної служби учасників бойових дій  та АТО. Основним напрямком діяльності структури має бути надання адміністративних послуг, зменшення брократії та запровадження єдиного вікна, адже учасники бойових дій не повинні годинами збирати документи та стояти в чергах.
Віднести до повноважень Міністерства притягнення до адміністративної відповідальності за адміністративні правопорушення  посадових  осіб, які порушують законодавство щодо своєчасного надання відповідей на запити ветеранської установи.
Повністю вийти з під впливу Міністерства соціальної політики, частину його функцій  та Міністерства охорони здоров’я перебрати на себе до виконання та забезпечення.
Внесення доповнень  та змін до існуючої нормативно-правової бази. Наприклад: доповнити п.4 статті 17 Конституції України словами “та осіб звільнених з лав Збройних Сил України та інших військових формувань та правоохоронних органів” .
І ще дуже важливий пункт, на якому особливо настоює підполковник Микола Журавльов – прозоре призначення Міністра у справах ветеранів та його заступників тільки із числа учасників бойових дій.
Маємо надію, що до нашого земляка дослухаються і в Уряді України, і у Верховній Раді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.