Закарпатський облмуздрамтеатр розпочне новий сезон прем’єрою

Закарпатський облмуздрамтеатр розпочне новий сезон прем’єрою

Вже цієї неділі, 27 жовтня, стартує новий, вже 74-тий театральний сезон Закарпатського обласного музичного драматичного театру. Розпочнуть прем’єрою.

У кожного театру є вистави, що становлять його «золотий фонд», були «візитівкою» протягом багатьох років. До таких належить спектакль «шерегіївців» «Нічний вартівник і праля», за п’єсою відомого латвійського драматурга Паулса Путніньша, який ще за життя став вдома класиком. У 2002 році згадана п’єса була у Латвії навіть екранізована.

Поставлена Олександром Саркісьянцом у Закарпатському муздрамтеатрі, «Нічний вартівник і праля» пережила вже зміну кількох поколінь акторів. Художниками-постановниками виступили відомі ужгородські митці – Ігор Панейко та Олена Кондратюк. І через кілька десятиліть після першої постановки улюблена вистава про кохання і відповідальність повертається в новому баченні. Заслужений артист України, режисер Михайло Фіщенко відтворив її на сцені з новою генерацію акторів. Тож у неділю у вічній «драмі молодості» гратимуть добре відомі й нові обличчя Закарпатського муздрамтеатру.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *