Закарпатський облмуздрамтеатр представить дві прем’єри для маленьких глядачів

Закарпатський облмуздрамтеатр представить дві прем’єри для маленьких глядачів

Найбільший театр області продовжує тішити прем’єрами у новому сезоні.

Після детективної історії Дона Нігро «Привиди маєтку Рейвенскрофт» у постановці заслуженого артиста України Михайла Фіщенка, якою відкрився 77 театральний сезон, Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр підготував приємні сюрпризи і для дітлахів.

У суботу, 29 жовтня, о 12.00, «шерегіївці» покажуть оновлену версію мюзиклу «Мауглі», в якому задіяна майже вся трупа. Постановка відомої казки Ред’ярда Кіплінга була здійснена в Ужгороді ще десять років тому запрошеною режисеркою Наталією Тімошкіною, яка працює головним режисером Житомирського муздрамтеатру. З того часу вистава про хлопчика у диких джунглях стала улюбленою для тисяч закарпатців, адже являє собою оригінальне поєднання драми, музики і пластики.

Минали роки, а «Мауглі» не сходив зі сцени Закарпатського муздрамтеатру. І ось настав час суттєво оновити відому виставу. «Шерегіївці» підготували на суд глядачів «Мауглі» з іншими виконавцями головних ролей, а отже — вистава отримає інакшу інтонацію.

У неділю, 30 жовтня, о 12.00, шанувальників театрального мистецтва чекає ще одна оновлена вистава, що стала візитівкою Закарпатського муздрамтеатру – музична казка «Країна до, ре, мі…», яку написала ужгородка Хава Ейзель-Валаамова . Оригінальна постановка про світ музики не залишає нікого байдужим, адже яскраво і доступно розповідає про непрості речі. Режисер і автор музичних номерів Михайло Мільмейстер нещодавно приїздив із Німеччини, аби надати спектаклю нового дихання з молодими акторами, які відтепер працюють у Закарпатському муздрамтеатрі.

А в п’ятницю, 28 жовтня, о 19.00 ужгородців запрошує мала сцена на американську драму Бернарда Слейда «Same time, next year», яку поставив Михайло Фіщенко.

У суботу, 29 жовтня, о 18.00 Донецький академічний обласний драматичний театр з міста Маріуполя покаже на сцені Закарпатського муздрамтеатру виставу «Крик нації» про Василя Стуса.

А в неділю, 30 жовтня, о 18.00 на великій сцені «шерегіївці» зіграють французьку комедію «Обережно, жінки!» у постановці Олександра Саркісьянца.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *