Закарпатський обласний театр драми та комедії у Хусті відкриє сезон музичною комедією-фарсом

Закарпатський обласний театр драми та комедії у Хусті відкриє сезон музичною комедією-фарсом

10 вересня о 19.00 год. Закарпатський обласний театр драми та комедії у Хусті відкриває театральний сезон музичною комедією-фарсом з участю оркестру «Перемудрували» (за п’єсою М. Кропивницького «Пошились у дурні»).

Це старий жарт на новий лад для легкого невимушеного відпочинку (16+). В основу комедії ліг сюжет про те, як спритні наймити, закохані в старших доньок своїх хазяїнів, ошукують їх, спрямовуючи вчинки на користь своїм інтересам. Багатії прагнуть поживитися за чужий рахунок, обравши для своїх доньок (яких у одного 7, а в іншого – 5) багатих чоловіків, але “перемудровують” і “пошиваються в дурні”. Музична складова вистави, безперечно, якнайкраще розкриває тло для розвитку подій, а «комедія-фарс» дозволяє не обмежувати політ фантазії як у сценографії, так і у вбранні персонажів.

До речі, у жовтні з цією виставою театр планує взяти участь у Всеукраїнському театральному фестивалі «Золоті оплески Буковини» (м.Чернівці).

Чим театр дивуватиме цього театрального сезону розповіла керівник літературно-драматургічної частини Закарпатського обласного театру драми та комедії Олеся Чепелюк:

“У найближчих планах театру – гастролі по районних центрах із виставами, які вже є в репертуарі та дві прем’єри. Наразі триває підготовка сучасної іронічної комедії українського драматурга «Коматозники» Ю.Васюка, прем’єра якої готується на кінець жовтня. Це своєрідний експеримент як для колективу, так і для глядачів, адже у такому стилі наш театр пробує себе вперше. Ближче до кінця року планується мюзикл для сімейного перегляду «Пинтя-велет» за п’єсою О.Гавроша про легендарного опришка нашого краю”.

Богдана Клекнер

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *