Закарпатський народний хор виступив з першим концертом після карантину (ВІДЕО)

Закарпатський народний хор виступив з першим концертом після карантину (ВІДЕО)

40 артистів Закарпатського народного хору взяли участь у “Світлому Великодньому концерті”, який відбувся у Петропавлівський греко-католицькій церкві у селі Минай.

Про це повідомила художня керівниця хору Наталія Петій-Потапчук. За її словами, це перший концерт за рік карантину.

“Світлий Великодній концерт” представив Закарпатський народний хор у Петропавлівський греко-католицькій церкві. Сольну партію у творі “Да воскресне Бог” виконала солістка Закарпатського народного хору Ольга Свида.

“Це Бортнянський, це класика. І це настільки духовний твір, тут поєднані і хорові, і сольні партії. Тут дуже правильні і вірні слова: дивен Бого, во святих своїх. Дуже мені особисто це близько”, — розповіла Ольга Свида.

На концерті прозвучав твір “Христос Воскрес” закарпатського композитора Віктора Янца.

Солістка Вікторія Тимко розповіла: “Сучасна музика, сучасного композитора. Він має гурт “Рокаш”, і це його дипломна робота “Христос Воскрес”, і вона така дійсно святкова. Неординарна музика, нестандартна”.

Солісти Закарпатського народного хору виконали близько 15 хорових композицій, розповіла художня керівниця Наталія Петій-Потапчук: “В нашій програмі звучали наші найдавніші закарпатські піснеспіви пасхальні, також хоровий концерт Дмитра Бортнянського, сучасна хорова музика. Всі твори були пов’язані з воскресінням Христовим”.

Ужгородка Наталія Павленко на великодній концерт Закарпатського хору прийшла разом з чоловіком.

“Концерт мене вразив своєю духовністю, щирістю. Радість таку приносить приносить в таке світле свято”, — каже Наталія Павленко.

За словами Наталії Петій-Потапчук, участь у великодньому концертні взяли 40 артистів. Тривав концерт близько години.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.