Закарпатський нардеп Роберт Горват пропонує уряду передати право видачі дозволів на видобуток гравію у регіони

Закарпатський нардеп Роберт Горват пропонує уряду передати право видачі дозволів на видобуток гравію у регіони

Корупційні схеми у видобутку гравію з гірських річок мають бути припинені. Заявляє нардеп від Ужгорода Роберт Горват.

Сьогодні звернувся до новопризначеного Міністра навколишнього середовища та природних ресурсів Романа Абрамовського з питанням про видачу дозволів на видобуток гравію.

Гравій входить до переліку корисних копалин державного значення. Подейкують, що видача «дозволу» відбувається лише після сплати чималого хабаря – в середньому від 15 до 20 тисяч доларів. Не кожен може дозволити собі подібні «витрати» і в підсумку гравій, зокрема на Закарпатті, видобувають незаконно. При цьому, руйнуються русла річок, контролюючі органи закривають на це очі після відповідних «подяк», а гірські села та прилеглі території з часом починають потерпати від постійних паводків та підтоплень. На жаль, свідками подібних стихійних лих ми були і останні кілька тижнів.

Тому сьогодні звернув увагу Міністра на необхідності передати право видачі дозволів на видобуток гравію у регіони. Це прибере корупційну складову, дасть можливість визначити правильні і безпечні місця видобутку, зменшити ризики підтоплень, створити нові робочі місця. Перелік позитивів можна продовжувати.

Україні потрібна виважена, раціональна та ефективна екологічна політика. І я щиро сподіваюся, що сьогоднішня пропозиція Міністра Абрамовського провести робочу нараду стосовно піднятої мною проблеми стане першим кроком у її вирішенні.

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *