Закарпатський лицар казки (фото)

Закарпатський лицар казки (фото)

Про кого це?
А це про письменника із Закарпаття Василя Шкірю, казкаря, якого живлять і надихають до творчості духовні джерела рідного краю, його неповторної краси природа, його оповите легендами історичне минуле та квітуче сьогодення.
Про цього талановитого чоловіка з добрим, мудрим поглядом, з серцем, що зберігає в собі щиру, наївну дитиннісь, можна розповідати багато. Але нині я поділюся з вами враженнями від події, що відбулася в Ужгороді, про презентацію “Тайстри казок” -збірки казок, оповідок та п’єси для малих і дорослих.
Видання і справді вийшло казкове. ” Начароване” у Всеукраїнському видавництві “Карпати”, воно захоплює і змістом, і цікавим вирішенням художнього оформлення. До речі, прикрасила книжку художниця Ольга Ладижець, внучка відомого українського письменника Володимира Ладижця. Ану, хто з нас не пам’ятає таке: “Ой, болить у мене зуб, бо не хоче їсти… ? От і в нас, далі усі присутні: і дорослі, і малі, хором весело закінчили вірша.
Та повернемося до нашої чарівної ” Тайстри казок”. У дружному колі гостинних господарів книгозбірні і гостей, а це були школярики 2-в класуЗОШ № 5 м. Ужгорода та друзі і колеги письменника(як казали діти: живого!) час пролетів неймовірно швидко за жартами, цікавими життєво-казковими оповідками, розповідями про казкаря, письменницьку працю, вибір життєвого шляху та багато-багато інших цікавинок. Неабияку цікавість глядачів викликала інсценізація казки “Як ведмідь лікував радикуліт”. Юні артисти зірвали заслужені оплески, а письменника потішила талановита інсценізація його твору. Інший уривок з казки “Михайлик – насміхайлик” показали вдячним глядачам артисти лялькового мінітеатру “Теремок”.
А потім була цікава розмова Лицаря Казки Василя Шкірі зі своїми читачами: і дорослими, і малими. Багато чому навчить вона присутніх: як творити казку власного життя, як любити світ і робити його кращим власною працею, добротою, мужністю і мудрістю. Здоров’я Вам, Казкарю, натхнення і творчої наснаги на майбутні повні тайстрини чарівних казок!

А про емоції, які владарювали на святі-зустрічі як завжди вам розкажуть світлини. І ще, розкажіть про подію друзям, знайомим. Хай світ знає своїх Казкарів.

Детальний фотозвіт на сторінці Ольги Тимофієвої

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *