Закарпатський футбольний клуб “Минай” відтепер має і жіночу команду

Закарпатський футбольний клуб “Минай” відтепер має і жіночу команду

Керівництво клубу вирішило укласти договір про довготривалу співпрацю із відділенням жіночого футболу ЗОДЮСШ – найсильнішою на сьогодні футбольною школою для дівчат. Завдяки такій співпраці незабаром кольори «Минаю» будуть захищати не тільки хлопці.

Про це повідомляють в клубній пресслужбі.

Так, жіноча команда під керівництвом молодого, але вже досвідченого тренера, екс-гравця словацького клубу Вищої ліги «Гуменне» Крістіни Костевки, вже сьогодні почала тренування на стадіоні «Минай».

Зараз в команді тренується як досвідчені футболістки (екс-гравці харківського «Жилбуду-2» та «Костополя», а також юнацьких збірних України), так і молодь – 13-15 років, які захищають честь Закарпатської області на чемпіонаті країни у своєму віці. «В нашій області чимало футболісток хорошого рівня, – розповіла Х. Костевка. – Вони грають в нинішній Вищій та Першій лізі, навіть у складі діючого чемпіона. Є й такі, що грали та грають за кордоном. Думаю, що Закарпаття нарешті має бути представлене на високому рівні в жіночому футболі і там ми б демонстрували хороші результати. Головне, щоб були умови та підтримка».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.