Закарпатський футбольний клуб “Минай” покинули одразу 4 гравці

Закарпатський футбольний клуб “Минай” покинули одразу 4 гравці

ФК “Минай” вирішив припинити співпрацю з декількома гравцями. Клуб покинули відразу чотири футболісти.

Команду покинули двоє досвідчених гравців Олег Голодюк та Артур Карноза, у них закінчились контракти. Нових угод “Минай” не підписував. Про це повідомляє офіційний сайт клубу.

Обидва футболісти допомогли “Минаю” історично вийти в УПЛ. У першому колі Карноза провів у футболці дебютантів УПЛ лише три зустрічі, а от у активі екскарпатівця значно більше матчів – 11 поєдинків.

Також більше не є гравцями закарпатців Максим Лопирьонок, який повернувся у Дніпро-1 та Кирило Мельниченко, який поїхав у розташування Шахтаря. Але “гірники” відразу йому вказали на оренду у Маріуполь.

Головному наставнику команди Василю Кобіну потрібно буде добряче поламати голову над підсилення складу, а особливо у захисній лінії. У його розпорядженні залишився лише один оборонець Міслав Матіч. Ще один захисник “Минаю” Олександр Маткобожик зазнав серйозної травми, тому пропустить серйозний відрізок часу.

Після першої частини сезону “Минай” посідає 11 місце. За 12 матчів вони здобули лише 10 пунктів. Дебютантам у другому колі потрібно показувати значно кращий рівень футболу, щоб залишитись в елітному дивізіоні.

Нижче “Минаю” лише “Рух”, “Львів” та “Дніпро-1”.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *