Закарпатський депутат порадив мародерам на гуманітарці рити собі “окопи”

Закарпатський депутат порадив мародерам на гуманітарці рити собі “окопи”
Депутат Довжанської громади Михайло Ловга (ДРБ “Сонечко”) жорстко відреагував на зловживання чиновників Запорізькох ОДА на гуманітарній допомозі:
“Ми тут по копійці збираємо на паливо, ремонт машин, діточки торгують на вулиці, пенсіонери віддають останнє, а десь щури пи*дять допомогу на мільйони доларів від ЗСУ.
Те, що чиновники у Запорізській ОВА грабували волонтерку й продавали товари в супермаркетах, це вже пробите дно. Такі сволочі — гірше ворога.
Переконаний, така ситуація не лише в Запоріжжю. Просто там їх вдалося накрити. Подібні паскуди всюди. Нам неодноразово говорили як з-за кордону, так і на місцях, що ми вам передали речі. Які до нас так і не надійшли…
Прохання до всіх, хто допомагає Армії, вкладає частинку себе у нашу спільну Перемогу: не передавайте допомогу через “посередників” або сумнівні організації, тільки перевіреним і прямо в руки Воїнам!
А тим паразитам в тилу, котрі пи*дять допомогу, яка має йти на фронт, продовжують займатися корупційними схемами і беруть хабарі, меседж короткий: ми виграємо війну рано чи пізно, коли повернемося — рийте собі окопи, ховайтеся, тікайте, губіться.
Ваш час настане, тварі!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *