Закарпатський батальйон “Сонечко” провів нічну спецоперацію в районі Енергодару (відео)

Закарпатський батальйон “Сонечко” провів нічну спецоперацію в районі Енергодару (відео)

Добровольчий розвідувальний батальйон “Сонечко” (ДРБ “Сонечко” ГУР МО) провів успішну спеціальну диверсійно-розвідувальну операцію на Каховському водосховищі в районі міста Енергодар Запорізької області.

В нічних умовах, використовуючи прилади нічного бачення загін розвідників на човнах з електродвигунами непомітно підкрався до ворожих позицій, наніс вогневе ураження окупантам зі стрілецької зброї та успішно відійшов у задану точку.

З цього приводу ворожі ЗМІ розповсюдили інформацію, що відбили спробу висадки українського морського десанту в районі Запорізької АЕС, знищивши при цьому дві роти супротивника.

– У страху очі великі, – коментує командир ДРБ “Сонечко” Друг Комендант (Руслан Каганець).

– Всі українські воїни цілі і неушкоджені. Втрат нема. Завдання виконано, зазначив Комендант.

Слава Україні!

Героям Слава!

/

http://


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

3 Comments

 1. Після 24.02.2022 екс-губернатор Закарпаття Москаль Г.Г. проковтнув язика і зник. Це він у 2015 році зробив терористами патріотів із Сонечка, а ‘блюка‘ Ланя – білим і пухнастим. Правда, генерале, совість не мучить ?

  1. Я сам з Закарпаття, про нього у нас кажуть наступне, “Москаль є москаль”.
   Це я до того що на час весняного призову цей покидьок не розбирався куди кидати повістки, чи здоровому чи інваліду, я сам знаю 2х інвалідів з села Крайникова де цей геній видав такі повістки.
   Не подумайте нічого зайвого, наші ЗСУ це сила це щось, і їхня репутація на висоті і люди їм довіряють, але коли відбувається подібне… ну, це трохи бентежить.

  2. Ба де ся дів генерал? Бо мені полюбилося його твердження що шуфрич дись падав головов на цімент та завто так дурно кипит по телевізору

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.