Закарпатських військових привітали з Днем Збройних Сил України

Сьогодні, 4 грудня, в Ужгороді відбулись урочистості з нагоди 24-ї річниці Збройних Сил України. У заході взяли участь керівники краю Геннадій Москаль та Михайло Рівіс, обласний військовий комісар Олег Вінницький, військовослужбовці, матері та дружини військових.
Відкрив захід голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. Вітаючи присутніх керівник краю відзначив:
– Нинішня наша армія – це сила, яка готова дати відсіч і захистити територіальну цілісність і незалежність нашої держави. Я особисто переконався у міцності військових, працюючи у Луганській області.  Впевнений, що наступну річницю ми святкуватимемо з армією взірця НАТО та Європи. На жаль, за час війни на сході дуже багато наших воїнів віддали своє життя, захищаючи територіальну цілісність держави. З них 87 – закарпатці.
Пам’ять полеглих героїв присутні вшанували хвилиною мовчання.
Голова облради Михайло Рівіс у своїй промові наголосив: ворог, якого ми вважали братом і який підступно вдарив нам у плечі не врахував духу українського народу та силу волонтерського руху. Для ворога була неочікуваною всенародна підтримка армії і згуртованість навколо ідеї вільної України. «Воїни, ви будуєте армію, яка вже сьогодні може дати відсіч будь-якому ворогу. Перебуваючи в зоні АТО, я не бачив страху у ваших обличчях, натомість в них завзятість та віра в перемогу», – наголосив М. Рівіс.
Найкращих закарпатських військовослужбовців краю,  учасників волонтерського руху та матерів воїнів під час урочистостей відзначили грамотами та подяками обласної адміністрації, обласної ради, Міністерства оборони та обласного військового комісаріату.
Прес-служба Закарпатської ОДА

військові

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *