Закарпатських міліціонерів проводили в зону АТО

міліціонери2Сьогодні, 28 липня, зведений Карпатський загін у складі півсотні правоохоронців вирушив на Схід України в зону Антитерористичної операції. З вітальним словом перед бійцями виступив начальник УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Сергій Шаранич.

– Я пишаюсь такою міліцією, вашим патріотизмом і свідомістю. В єдності ми переможемо. Слава Україні! – звернувся до колег полковник Шаранич. Керівник управління також наголосив, що попри дезінформацію, що ллється з певних Інтернет-сайтів, кількість бажаючих їхати в зону АТО в рядах закарпатської міліції не зменшується. Окрім нинішніх більш ніж півсотні добровольців, в УМВС є ще близько тисячі бажаючих вирушити на схід. 

З теплим батьківським напутнім словом до бійців звернувся професор Ужгородського національного університету Юрій Бесага, який, зокрема, сказав:

– Я теж офіцер запасу і готовий їхати з вами. Захищати Батьківщину – це чоловіча робота, і перекладати її на чиїсь плечі, ховатись за жіночими спідницями не гоже. Ми всі будемо молитись за вас, аби ви повернулись додому живі-здорові!

Керівник громадського благодійного об′єднання «Неємія» з Ужгорода пані Наталія розповіла, що в них наразі відпочивають кілька дітей-біженців зі Сходу. Один із них, хлопчик Ілля зі Слов′янська, щиро подякував бійцям за звільнення від бандитів його рідного міста, побажавши звільнити весь Донбас і Луганськ, а головне – повернутись додому живими-здоровими. На пам’ять Ілля разом із юною ужгородкою вручили міліціонерам щирі дитячі малюнки.

На завершення бійців благословили духовні отці з кількох конфесій, заспівавши «Многая літ!». А працівниці УМВС подарували кожному солдату, як обереги, натільні хрестики та іконки. 

Очолив зведений загін заступник начальника УМВС області полковник Олександр Гебеш.

Щасти вам, закарпатці, на чужині! Повертайтесь додому живі-здорові! Ми будемо молитися за вас!

міліціонери

СЗГ УМВС України в Закарпатській області


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.