Letyshops

Закарпатських чиновників продовжують штрафувати за неприбране сміття

Закарпатських чиновників продовжують штрафувати за неприбране сміття

Державна екологічна інспекція продовжує здійснювати рейди по всьому Закарпаттю й притягувати держслужбовців та сільських голів до відповідальності за неприбране сміття. Про це повідомляє Геннадій Москаль на офіційному сайті.

За останні дні працівники інспекції склали акти перевірки щодо керівництва Мукачівської та Свалявської райдержадміністрацій, акти перевірки з приписами щодо Воловецької та Іршавської райдержадміністрацій, а також адміністративний протокол із накладенням штрафу на Державне підприємство «Закарпатський облавтодор». Крім того, Держекоінспекція притягнула до адміністративної відповідальності ряд сільських голів у різних районах області.

Так, на Тячівщині складено адмінпротокол із накладенням штрафу на голову Кричівської сільради та акт перевірки з приписом щодо Вонігівської сільради. У Мукачівському районі складено адмінпротокол на сільського голову Ракошина, а в Перечинському – акт перевірки й припис щодо Тур’є-Реметівської сільради. На Ужгородщині працівники Держекоінспекції склали акти перевірки з приписами щодо Тарнівецької та Руськокомарівської сільрад, а на Хустщині – щодо Липецько-Полянської сільради.

У Міжгірському районі складені адміністративні протоколи на голів Негровецької та Колочавської сільрад, а також акти перевірки з приписами щодо Синевирської, Келечинської та Лозянської сільрад.

– Завдяки цим рейдам уже ліквідовані стихійні сміттєзвалища на околицях сіл, берегах річок та узбіччях доріг, – наголошує Геннадій Москаль, котрий ініціював перевірки Держекоінспекції в районах області. – Робота з очистки Закарпаття триватиме й далі, причому різними методами. Днями водники, рятувальники, лісівники та Хустська й Міжгірська РДА продовжать вичищати Вільшанське водосховище. А тих, хто засмічує гірські річки й потоки вище за течією, притягуватимуть до адміністративної відповідальності й нещадно штрафуватимуть.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *