Закарпатську митницю може очолити людина з орбіти нардепа Петьовки

Закарпатську митницю може очолити людина з орбіти нардепа Петьовки

Начальник Черкаської митниці Михайло Товт має всі шанси очолити Закарпатську митницю. Повідомляє телеграм канал erospista.

В митних органах М.Товт працює з 2005 року. Працював на посадах першого заступника начальника Львівської митниці; заступника начальника Західної регіональної митниці; заступника Голови Державної митної служби України – начальника Західної регіональної митниці; заступника начальника відділу митного оформлення «Київ» митного посту «Центральний» Енергетичної митниці ДФС.

Михайло Товт товаришує з нардепом Василем Петьовкою ще з періоду Помаранчевої Революції 2004 року. Інформує джерело.

Обидва родом із села Завидово під Мукачевом, обидва починали помічниками нардепа Віктора Балоги, обидва відкололись від нього декілька років тому.

У пана Товта є двоє дітей – Юрій та Вікторія, які, вибачте за тавтологію, обидва митники. Юрій Товт працює начальником відділу Управління забезпечення митного контролю та оформлення Закарпатської митниці, а Вікторія Товт – державним інспектором Галицької митниці. 

Вікторія та Юрій одночасно були помічниками нардепа Василя Петьовки у раді минулого скликання, при чому на платній основі. А це показує, що вони обидва були не чужими людьми (https://posipaky.info/mp/10088).

Посада головного митника може бути квотою для Рідного Закарпаття як частина кулуарної домовленості із Слугами Народу в області, поряд з кріслом голови ОДА, ряду голів РДА і прикордонних загонів, – зазначається на телеграм каналі erospista.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.