Закарпатському журналісту пообіцяли повибивати зуби (ДОКУМЕНТ)

біляк3Про це інформує головний редактор газети “Карпатська Україна” Степан Біляк: “19.05.14 року, у понеділок мені зателефонували з номера 095-539-30-83 і назвалися Мар’яна Лошак”.

«Степане Томовичу, мені низько вам телефонувати, але якщо я ще хоч раз прочитаю у вашій дешевій газеті своє прізвище з вами будуть говорити люди. Хто ці люди?»,- встиг я запитати.

«Тепер я вам не скажу, хто ці люди, але вони вам повибивають зуби і будете їх рахувати. Я вам не Яцина і не Шніцер, запам’ятайте. Ви разом з своєю газетою можете забитися в ср..у , в п…у. Я вам не давала дозволу на друк інтерв’ю… ». Біляк
Не все те, що мені наговорила журналіст телеканалу «Тиса-1» Мар’яна Лошак можу писати. Дійсно мені страшно, але не за себе, а за пані Мар’яну, жінку-журналістку. Не буду робити висновки і не буду цитувати те, що мені говорили телеглядачі після інтерв’ю в прямому ефірі, яке вона проводила зі мною.  Ще перед інтерв`ю я попереджав, що надрукую його в газеті. Це публічні матеріали, тим більше, що я викупив у пані Мар`яни диск.
За своє життя я не рідко був в прямому ефірі і давав інтерв’ю не тільки як лікар, але і з різних соціально-політичних питань. Мені приємно згадувати журналістів, з якими спілкувався, і переглядати відео касети та диски.
Другого дня після погроз пані Мар’яни мені зателефонували знайомі і сказали, правда, я не порозумів чи вони знають її чоловіка, чи розмовляли з ним, але сказали, щоб я був обережним.

Образи та нецензурщину, тим більше жінки, журналістки я вибачаю. Але мусів повідомити міліцію про погрози мені — журналісту та керівництво телекомпанії «Тиса-1».
Невже ми ще все думаємо, що живемо в бандитській країні?” – запитує Степан Біляк.

Карпатська Україна

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *