Закарпатському нардепу Балозі дали симетричну відповідь за “лайно”, яке він вилив на колег (відео)

Закарпатському нардепу Балозі дали симетричну відповідь за “лайно”, яке він вилив на колег (відео)

В ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK) народний депутат України Віктор Балога назвав депутатів Верховної Ради “лайном, яке прийшло туди заробляти гроші і допомагає президенту розвалювати країну”.

У відповідь Іван Лендєл резонно зазначив:

Я теж знаю одне лайно у парламенті. Звати – Віктор Балога і його сімейка виродків. Цинічний брехливий у…бок, який з нульових розвалює #Закарпаття, купує виборців, краде з держбюджету, займається контрабандою і чорт знати ще чим. Якщо цей рагуль і буває у парламенті, то протирає там жопу, бо писати законопроекти і виступати воно не вміє. Навіть сторінку ведуть копірайтери.

Саме це чмо у різні роки допомагало фальсифікаціями на дільницях і підкупом вигравати вибори в області СДПУ(о), Нашій Україні, Батьківщині, БПП… Він ладний лизати дупу кому завгодно лиш би бути біля корита, а тут обламався. Тепер Порошенко вже поганий, бо не дозволяє приватизувати область як раніше. Ця кабаняча морда ніяк не нажереться і думає знову повернутися у велику політику. А дурні люди з інших областей нічого не знають про нього і вірять у цей наглий пи…ож.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.