Закарпатському “губернатору” Губалю вкотре «влетіло» від Порошенка

Глава держави виніс офіційні догани губернаторам одразу двох областей: Закарпатської та Донецької. Обидва провинилися в одній сфері – будівництві фортифікаційних споруд в зоні АТО.

Так-так, саме тих фортифікаційних споруд, на зведенні яких останні два тижні піарилася вся команда Василя Губаля. Мовляв, губернатор особисто поїхав на Схід стежити за якістю виконання робіт. І навіть встиг зробити там чимало фото, які одразу ж виставляв на своїй сторінці у соціальній мережі. Вочевидь, саме ці фотографії і стали головним результатом поїздки голови Закарпатської ОДА до зони проведення бойових дій. Оскільки про якість самих будівельних робіт сьогодні більш ніж красномовно сказало розпорядження Петра Порошенка.

Зокрема, у рішенні Ради Національної Безпеки та Оборони йдеться про те, що терміни зведення фортифікаційних споруд на Сході України – зірвано. Так-так, саме зірвано. Голова ОДА не зміг навіть домогтися того, щоб будівельники вчасно та якісно виконали покладену на них роботу. Натомість встиг пофотографуватися та дати кілька самовихваляльних інтерв’ю. Власне, для цього і були потрачені бюджетні кошти, за які оплатилася поїздка Губаля до АТО.

Що ж насправді прикро, так це те, що через непрофесіоналізм та нездатність губернатора як належить впоратися зі своїми обов’язками страждають, в першу чергу, українські бійці та жителі територій, на яких проводиться АТО. Адже саме для їх безпеки зводяться фортифікаційні споруди. І саме їхні життя піддаються додатковій небезпеці через те, що один чоловік із маленького хустського села вирішив взяти на себе забагато повноважень та погратися у велику політику. Тільки чи не занадто високою буде ціна цих ігор, пане Василю?

Вільне Закарпаття

губаль

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “Закарпатському “губернатору” Губалю вкотре «влетіло» від Порошенка”

  1. ТРЕБА ВАСИЛЬОВИ ДАТИ АВТОМАТ І ПОСТАВИТИ ЙОГО НА ПЕРЕДОВУ, І ТАК З УСІМА ГУВЕРНАТОРАМИ ТРЕБА ЗРОБИТИ!!!

  2. Интересно а ему денег на строительство давали, или он сам должен бабло искать? И как он из Закарпатья должен строить на востоке страны. Я его не далею, сам влез в эту фуйню, но вопрос – за что же наказали. Турчинов что там на белом облаке ДОЛЖЕН стоять и рукамиводить, а другие за это наказания получают, ахренеть какая у нас деятельная власть!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *