Закарпатського податківця затримано на хабарі в 15 тисяч гривень

Закарпатського податківця затримано на хабарі в 15 тисяч гривень
хабарПрокуратура Закарпатської області розпочала розслідування за фактом одержання неправомірної вигоди поєднаної з вимаганням посадовцем Мукачівської об’єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Закарпатській області – розпочато кримінальне провадження за попередньою правовою кваліфікацією – ч. 4  ст. 368 КК України.
 
Вчора в м. Мукачеві було затримано посадовця Мукачівської об’єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Закарпатській області.  Попередньо встановлено, що він вимагав та одержав від директора одного з товариств неправомірну вигоду у розмірі 15 000 грн. за зменшення розміру штрафних фінансових санкцій.
 
Довідка:
   ч.4 ст 368 КК України – Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання   неправомірної вигоди службовою особою у великому розмірі  або  вчинене  службовою  особою, яка займає відповідальне
становище,  або  за  попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням неправомірної вигоди, –  карається  позбавленням  волі  на  строк  від п’яти до десяти років  з  позбавленням  права  обіймати  певні посади чи займатися певною   діяльністю  на  строк  до  трьох  років,  зі  спеціальною конфіскацією та з конфіскацією майна.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *