Категорії Новини

Закарпатській міліції потрібні нові працівники

міліціяУправління МВС України в Закарпатській області оголошує прийом на службу в органи внутрішніх справ на заміщення вакантних посад інспекторів патрульної служби, міліціонерів конвойних підрозділів, помічників дільничних інспекторів міліції та дільничних інспекторів міліції.

Комплектування проводиться на добровільних засадах з числа осіб, які досягли 18-річного віку, немають судимості та здатні за особистими якостями, освітнім рівнем і станом здоров’я виконувати покладені на них обов’язки.

Оформлення матеріалів для прийому здійснюється працівниками кадрових підрозділів по міськрайорганах внутрішніх справ Закарпатської області за місцем реєстрації та проживання кандидатів, які проінформують про порядок та особливості проходження служби за тієї чи іншою посадою.

Для проходження співбесіди з керівником кадрового підрозділу необхідно мати при собі наступні документи: паспорт громадянина України, військовий квиток (приписне свідоцтво), атестат про повну загальну середню освіту з додатком.

Для кандидатів на заміщення посад дільничних інспекторів міліції обов’язкова наявність диплому (бакалавра чи спеціаліста) з додатком про закінчення вищого навчального закладу за юридичним фахом.

По територіальних підрозділах УМВС України в Закарпатській області перелік вакантних посад зазначеної категорії наступний:

Ужгородський МВ: інспектор патрульної служби, дільничний інспектор міліції
Ужгородський РВ: інспектор патрульної служби, дільничний інспектор міліції
Мукачівський МВ: інспектор патрульної служби, міліціонер взводу конвойної служби міліції, помічник дільничного інспектора міліції, дільничний інспектор міліції
Берегівський РВ: дільничний інспектор міліції
Виноградівський РВ: дільничний інспектор міліції
Свалявський РВ : дільничний інспектор міліції
Тячівський РВ: міліціонер групи конвойної служби міліції, дільничний інспектор міліції
Хустський МВ: міліціонер групи конвойної служби міліції, дільничний інспектор міліції

СЗГ УМВС України в Закарпатській області

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *