Закарпатській облраді заборонили дотувати авіарейси Київ-Ужгород-Київ

Закарпатській облраді заборонили дотувати авіарейси Київ-Ужгород-Київ

Антимонопольний комітет України прийняв рішення про неприпустимість державної допомоги на суму 9 млн грн, яку планувала надати компанії “Мотор Січ” Закарпатська обласна рада для компенсації збитків за пасажирські перевезення за маршрутом Київ-Ужгород-Київ.

Як повідомляє прес-служба Комітету, згідно з прийнятим рішенням Закарпатська обласна рада повинна припинити незаконну державну допомогу.

У разі, якщо кошти або їх частина вже були передані, облрада зобов’язана забезпечити їх повернення в двомісячний термін з дати офіційного опублікування рішення АМКУ.

Крім цього, Закарпатська обласна рада зобов’язана відзвітувати про виконання рішення АМКУ.

АМКУ також рекомендував Державній авіаційній службі розробити прозорий і недискримінаційний порядок відбору та визначення авіаційного перевізника (перевізників) для здійснення перевезень пасажирів на повітряній лінії, визначеній суспільно-важливою, а також умови таких перевезень.

Як наголошується в повідомленні, рішення про покриття збитків “Мотор Січі” стало фінальною крапкою в рамках розгляду справи про державну підтримку ужгородського аеропорту на загальну суму 34,3 млн грн.

Кошти також були виділені на фінансування модернізації інфраструктури і устаткування для забезпечення керування повітряним рухом, охорону правопорядку, забезпечення роботи рятувальної і пожежної служб і митного контролю, а також для підвищення техніко-економічних показників аеропорту. За цими напрямками Комітетом було прийнято позитивне рішення.

Як повідомлялося, з березня 2019 року авіакомпанія “Мотор Січ” відновила регулярні авіарейси між Києвом і Ужгородом.

Нагадаємо, що з червня 2016 до березня 2019 року аеропорт “Ужгород” не приймав регулярні рейси.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *