Закарпатські вуглеходці встановили національний рекорд (фото)

6 липня на Міжгірщині в селі Ізки на фестивалі Івана – Купала Асоціацією “Закарпатський морж” було встановлено рекорд з ходіння по розпеченому вугіллю, який занесений а книгу рекордів України (Гіннеса).

дикий4

Заявлено було проходження на 10 метрів всіх хто встане в коло. поетапно 2, 4, 6, 8, 10 метрів пройшли всі хто був у колі проходження. В колі було 15 людей чоловіків та жінок. 10 людей були новачками , тобто встали на розпечене вугілля вперше. На встановлення рекорду були присутні експерти НАЦОНАЛЬНОГО Реєстру рекордів пані Лана Вєтрова яка і видала сертифікат на даний рекорд і занесла його в книгу національних рекордів України.
В Україні подібного рекорду ще не фіксували.
Окрім того команда вуглеходців п.К.  Томчича, Й. Шпішака, О. Ніцевича та М. Перести разом з керівником Асоціації «Закарпатський Морж» Богданом Диким неофіційно пройшли не зходячи з доріжки з розпеченим вугіллям аж 60 метрів.
Дане дійство показало, що в людини є великі резервні та захисні можливості, на що вказує в своїй науковій роботі кандидат наук доцент УжНУ Богдан Дикий., котрий  у своїх наукових дослідженнях використовує застосування природних сил для збереження здоров’я та реабілітації людини.

дикий3 дикий2 Дикий дикий5

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *