Закарпатські військові попали під обстріл “градами”

Про це інформує в мережі Фейсбук журналіст Галина Ярцева:

град

– 8.30 – Наших обстріллють Градом під Амвросіївкою. Це сталося опівночі. ракета влучила у намет, скільки загиблих порахувати не можуть. Багато поранених. З часу обстрілу минула ніч – ЖОДНОЇ ПІДТРИМКИ,ЖОДНОЇ КОМАНДИ ПРО ПЕРЕДИСЛОКАЦІЮ НЕМА. Це дзвінок просто рве мою душу. Шановні Народні депутати від Закарпаття. Включайте свої мозги, включайте свої впливові ричагі і щось робіть. Друзі, у кого є вихід на нардепів, на вище керівництво – трусіть їх, дзвоніть їм – хай дають команду, хай рятують хлопців. Ми не можемо байдуже спостерігати…

Ці дані підтверджує боєць АТО Володимир Парасюк:

– Сьогодні в ночі із території Росії “Гради” обстрілюють Амвросіївку. Інформація перевірена.


Також знову обстрілюють 24 бригаду біля Довжанського. 24 бригада 2 дні стояла на одному місці і нікуди не пересувалась. Напевне хтось дав такий наказ, щоб ворог міг добре прицілились.

Наші хлопці гинуть. І гине не аби-хто, а найкращі сини України, еліта нації, патріоти своєї Батьківщини. Доки це буде продовжуватись? Чому досі не введений військовий стан? На чиїй совісті будуть усі ці втрачені життя? Хто буде відповідати за сльози матерів? Досить вже віддавати накази і дбати про армію для “галочки”.

Поки Ви у владних кабінетах і штабах чекаєте невідомо чого і боїтесь брати на себе відповідальність, хлопці сидять в окопах і не знають, чи доживуть до завтра. Ви або нарешті усвідомте, що Україна – це наша єдина держава, іншої в нас не буде і потрібно кинути всі сили і ресурси на її захист, або написи на путінських танках “На Киев” можуть стати реальністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *