Закарпатські судді пішли у народ

Закарпатські судді пішли у народ

На виконання Рішення ради суддів загальних судів України від 14 березня 2013 року та Постанови Пленуму Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 1 березня цього року зборами суддів апеляційного суду Закарпатської області 8 квітня 2013 року затверджено ряд заходів, відповідно до яких, суддям-кураторам рекомендовано узагальнити стан дотримання процесуальних строків місцевими судами області з урахуванням вимог Європейської Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, проаналізувати причини виявлених порушень строків розгляду справ, стан здійснення належного контролю за судовими справами, розгляд яких зупинено, узагальнити причини зміни та скасування апеляційним судом судових рішень місцевих судів.

судЗ метою реалізаціції цих заходів, а також для надання методичної допомоги місцевим судам в застосуванні законодавства, судді апеляційного суду Закарпатської області відвідують своїх колег у судах краю.

Зокрема, суддя Георгій Гошовський уже побував у Хустському, Сергій Демченко та Василь Дідик – у Берегівському та Виноградівському районних судах. Заступник голови апеляційного суду Ганна Фазикош, судді Сергій Власов та Михайло Кемінь з цією місією відвідали Мукачівський міськрайонний суд.

Наразі судді апеляційного суду Закарпатської області для виконання цього завдання готуються до поїздок у інші місцеві суди.
Прес-служба апеляційного суду Закарпатської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *