Закарпатські скелелази змагались в обласному турнірі на Тячівщині

скелелазиМинулих вихідних на Тячівщині, в урочищі Занівка, відбулись змагання зі скелелазіння на Кубок Закарпатської області серед юнаків та юніорів (1 етап – природній рельєф).

Організували турнір Закарпатський центр туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді (м. Ужгород), пригодницький клуб “LYNX” м.Ужгород (Левінець М.М.), Тячівська РДА (В.В.Герчак), клуб альпінізму та скелелазіння «Не межа…» смт Буштино (В.В.Вовчик).

Серед юнаків 1997-1999 р.н. призові місця посіли скелелази пригодницького клубу “LYNX” Євген Захаров (І місце), Владислав Курта (ІІ) та Олександр Чмель (ІІІ).

Серед дівчат цієї вікової групи перемогу здобула вихованка клубу «Не межа…» Анастасія Фречко. Друге і третє місця – у Марії Нитки (Керецьки) та Ренати Орсаг («Не межа…»).

У віковій групі 2000-2003 р.н. призові місця розподілились так: серед дівчат І місце – у Альони Павловець («Діти капітана Сміта»), ІІ і ІІІ – у Вікторії та Ярослави Сабадош («Не межа…»), серед хлопців – першим став Валентин Федьо («Діти капітана Сміта»), другим і третім – Антон Голінка (ПК “LYNX”) та Крістіан Бенедек (Солотвино).

Серед чоловіків 1993 р.н. і старших перемогу здобув Михайло Левінець (ПК “LYNX”). Віталій Вовчик та Імре Катрин («Не межа…») посіли другу і третю сходинки.

Переможці отримали грамоти та призи від спонсорів.

karpatskijobjektiv.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *